Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Melisson Praudž
Varno nago septintakursis
Varno nago septintakursis
Ashley Melisson Praudž


Pranešimų skaičius : 3946
Points : 4079
Join date : 2009-05-30
Age : 30
Miestas : Pajuris ;*

Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! EmptyPir. 10 26, 2009 12:50 pm

Manau visi kirdėjo širyt pranešima kad Latvijoje nukrito meteoras....Či ne nuoroda, ebt kam įdomus tokie reiškiniai manau paskaitys ; DDD Smile


Sukėlęs nemažą sumaišties bangą ne tik Latvijos žiniasklaidoje, bet ir kitose šalyse „meteorito nukritimas“ Mazsalacos savivaldybėje, pasirodo, yra tik žmogaus rankų darbas. Galbūt – siekiant pasipelnyti.


Kaip praneša NovoNews korespendentas iš įvykio vietos, prie įėjimo į aptvertą teritoriją aplink kraterį atkakli moteris (prisistačiusi kaip sklypo šeimininkė) prekiauja bilietais, kurių kaina – 1 latas.
Mokamas įėjimas neva – tik atvykstantiems apžiūrėti „meteorito“ vietos, o vietiniams gyventojams nemokamai.

Tačiau pats meteoritas, sakoma, tik apgaulė. Kaip sakė geologas Dainis Ozols, nėra nė kalbos apie kokį nors dangaus kūno nukritimą. Visų pirma, žolė duobės kraštuose neiškelta į viršų ir neapdegusi, atvirkščiai – žaliuoja. Molis ir žemė taip pat neišsibarstė po teritoriją kaip turėtų būti.


Žodžiu, duobę iškasė tie, kurie norėjo pajuokauti, po to duobėje uždegė pirotechniką ir salietros su siera, kas daug kam pasirodė panašu į meteorito kritimą. Galbūt vietiniai ir girdėjo pirotechnikos švilpimą ir sprogimą, todėl pirmieji ir papasakojo apie „meteorito kritimą“.



???? ; DDDD
aš tai buvau nustebinta... ; DDDD
Maladiec tie latviai clown išgyventu net prasčiausiais laikais ; DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! EmptyAntr. 10 27, 2009 3:18 am

Ot~ xDD
Aš jau tikėjausi, kad tikrai meteoritas -.- boooring~
Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! 400317 XDDD
Atgal į viršų Go down
Midori Koizumi
Varno nago penktakursis
Varno nago penktakursis
Midori Koizumi


Pranešimų skaičius : 15602
Points : 15828
Join date : 2009-05-30
Age : 28

Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! EmptyAntr. 10 27, 2009 3:22 am

Aš būčiau jamus 10 latų Mad Mad x
Atgal į viršų Go down
https://hogvartsosule.lithuanianforum.com
Sve?ias
Svečias




Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! EmptyAntr. 10 27, 2009 3:22 am

Orlannda Rou rašo:
Aš būčiau jamus 10 latų Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! 630924 Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! 630924 x

Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! 710652
Orla suka versliuką xDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! EmptyAntr. 10 27, 2009 4:06 am

Žmogai...sužinojau dar geresniu naujienu!! ; DDDD ;P


Oh...Orla orla....verslininke tau but o ne mokslininke!!! ;p

O aš taip norėjau akd ateiviai nusileistu... ;[
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!   Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Už netikro meteorito apžiūrą – 1 latas!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Įdomios nuorodos-
Pereiti į: