Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Testas "Ar greitai mąstai?"

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Alice Swan Hug
Ministerijos darbuotojas
Ministerijos darbuotojas
Alice Swan Hug


Pranešimų skaičius : 20
Points : 24
Join date : 2010-02-02
Age : 36

Testas "Ar greitai mąstai?" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Testas "Ar greitai mąstai?"   Testas "Ar greitai mąstai?" EmptyPir. 02 08, 2010 2:35 pm

http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test

Toks testukas, durnam senam leliukiškam psl, but neesmė, vistiek toks durnai juokingas ;D
Atgal į viršų Go down
Alice Swan Hug
Ministerijos darbuotojas
Ministerijos darbuotojas
Alice Swan Hug


Pranešimų skaičius : 20
Points : 24
Join date : 2010-02-02
Age : 36

Testas "Ar greitai mąstai?" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Testas "Ar greitai mąstai?"   Testas "Ar greitai mąstai?" EmptyPir. 02 08, 2010 2:45 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Viltė. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudinėti. Kiti banditai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip pikčiurna, imu staugti kaip zebras ir pasislepiu lagamine. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi niekur! Nes mano tėvai yra kaistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški menininkai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Radžis yra tikras Burundukas, YVA dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Riaubiškytė - apskritai lakštingala. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas sėdžiu prie pc, o per pertraukas šypsausi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkytė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kiaulių gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo svogūnai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik lėktuvo bilietas į Ameriką visam laikui su mama. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Brokolis, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip valinskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra ice tea, o kita pusė - mac & cheese padažo milteliai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 666 litų. Mielas Seneli, nebūk voras, išpildyk mano prašymą!

Tavo liūdna, mieganti ir žvengianti Viltutė.
Atgal į viršų Go down
Andre Sirius Smith
Švilpynės šeštakursis
Švilpynės šeštakursis
Andre Sirius Smith


Pranešimų skaičius : 1347
Points : 1379
Join date : 2009-06-02

Testas "Ar greitai mąstai?" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Testas "Ar greitai mąstai?"   Testas "Ar greitai mąstai?" EmptyTr. 02 10, 2010 8:58 am

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas andrius. Sulaukiau 4 metų. Bet kai kurie blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesą. Kiti negeriukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik padėjimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip piktuoliai, imu staugti kaip barsukas ir pasislepiu medyje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi medžio viršunėje! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški superkeistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neimanomas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad stano yra tikras suo, Mango dainuoja blogiau negu lietuvos rytas, o mia - apskritai gegutė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas žaidžiu kompiuteriu, o per pertraukas rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip kalėjime, o namuose tupiu kamputyje kaip peliukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo žuvies kotletai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik modelinis laivas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip burokas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra limonadas, o kita pusė - sausainis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 4444 litų. Mielas Seneli, nebūk siamo katinas(kate), išpildyk mano prašymą!

Tavo gražus, fantastiškas ir mandagus šuniukas.
Atgal į viršų Go down
http://www.hotnot.lt
Sve?ias
Svečias




Testas "Ar greitai mąstai?" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Testas "Ar greitai mąstai?"   Testas "Ar greitai mąstai?" EmptyŠt. 03 27, 2010 12:04 pm

Labas,mielas Kalėdų Seneli!
Mano vardas Milda.Sulaukiau 87 metų.Bet kai kurie blogiečiai manimi netiki,ir sako,kad aš mėgstu sakyti tiesą.Kiti durniai sako,kad ir tavęs nėra,o tu esi tik hipnozė.Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip liūtas,imu staugti kaip žirafa,ir pasislepiu po lova.Žinai,kur sėdžiu,kai rašau šitą laišką?Ogi skalbimo mašinoje!Nes mano tėvai yra keistuoliai.Jie mano,kad tie,kurie rašo laiškus Kalėdų Seneliui,yra visiški super keistuoliai.Kaip supranti,mano gyvenimas su jais neįmanomas.Dažnai jie manęs nesupranta.Jie neleidžia klausytis tokios muzikos,kuri man patinka,ir sako,kad Andrius Mamontavas yra tikras meška,69 danguje dainuoja blogiau negu Šiaulių Šiauliai,o Viktorija Perminaitė-apskritai višta.Net mano bendraklasiai mano,kad esu šiek tiek morak,nes per pamokas groju,o per pertraukas šoku prieš akis.Mokykloje aš jaučiuosi kaip fermoje,o namuose tupiu kamputyje kaip pelytė.Ir bandau tėvams įrodyti,kad man greičiausiai grybelis.Tačiau mano tėvai sako,kad viss ligas,o ypač šitą,geriausiai gydo cepelinai tris kartus per dieną.Bet aš manau,kad mane galėtų išgelbėti tik šakotis.Kaip manai,ar tokia dovana tilps po kalėdine eeglute?O gal galima,kad ta eglutė būtų ne mano namuose,o soliarime?Pažadu,kad būčiau sveika kaip bulvė, rami kaip sofkutė ir išmintinga kai Šapras.Nors turbūt supranti,kad pusė mano laiško yra tik vanduo,o kita pusė-smėlis,tačiau aš dovanų labai labai noriu.Blogiausiu atveju,galėtum po eglute man padėti bent pinigų-manau,pakaktų 89635 litų.Mielas Seneli,nebūk karvė,išpildyk mano norą.
Tavo gražus,aukštas ir ilgas ką žinau,Mila.

Čia pirmas rezultatas po šio testo.Labiausiai pakerėjo vieta-..o Viktorija perminaitė-apskritai višta.
xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Testas "Ar greitai mąstai?" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Testas "Ar greitai mąstai?"   Testas "Ar greitai mąstai?" Empty

Atgal į viršų Go down
 
Testas "Ar greitai mąstai?"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sumanumo testas
» Testas: Koks tavo ego?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Įdomios nuorodos-
Pereiti į: